Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Petrohrad a Petrodvorce
07.08.2020 - 16.08.2020
cena: 13 990,- Kčobjednat
10denní zájezd po Jantarové cestě Litva - Lotyšsko - Estonsko

PROGRAM:


1.DEN Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. Noční přejezd přes Polsko.


2.DEN Hlavní město Lotyšska Riga (UNESCO- 9hodinová prohlídka) se starým městem na východním břehu Daugavy. Kromě starého centra s historickými, architektonickými a kulturními památkami od 14. stol. se v Rize nachází také několik ulic s množstvím krásných secesních domů, díky kterým je Riga skvostem secesní architektury. Nocleh.


3.DEN Nejznámější národní park Lotyšska – NP Gauja. Unikátní přírodní scenérie se zalesněným údolím řeky Gauji, cihlový Hrad Turaida, který se tyčí přímo nad jejími vodami. Dojezd do Tallinnu, dle času začátek prohlídky. Nocleh.


4.DEN Tallinn (UNESCO) – město ležící u Finského zálivu. V průběhu prohlídky navštívíme Staré město, hanzovní cechovní a kupecké domy, Katedrální vrch Toompea, starobylé kostely. Tallinn nabízí také mnoho romantických uliček a náměstíček s možnostmi příjemného posezení. Přejezd do Ruska, dle času první seznámení s městem. Nocleh u Petrohradu.


5.DEN Návštěva jednoho z vrcholů celého zájezdu – parku Petrodvorce, jehož srdcem je Velká kaskádová vodní třída. Krásný park s fontánami po vzoru Versailleských zahrad a pavilonů. Dále prohlídka klenotu carského Ruska Petrohradu (UNESCO): procházka historickým centrem této metropole na Něvě – Petropavlovská pevnost, chrám Vzkříšení Krista, který vyrostl na místě, kde byl v r. 1881 zabit car Alexandr II., Něvský prospekt a další. Pro zájemce večerní výlet do krásně osvíceného centra města.


6.DEN Carskoje selo u Petrohradu – monumentální palác, který pro carevnu Alžbětu postavil architekt Rastrelli a který byl symbolicky pojmenován na počest Kateřiny Veliké. Kopie slavné Jantarové komnaty dle fotografií originálu ztraceného během 2. světové války. Pokračování prohlídky Petrohradu.


7.DEN Dokončení prohlídky Petrohradu: Zimní palác, jedinečná galerie Ermitáž, Palácové náměstí s Alexandrovým sloupem, procházka po Něvském prospektu, hlavní tepně Petrohradu. Možnost plavby lodí po Něvě. Noční přejezd do Vilniusu.


8.DEN Vilnius (UNESCO) – hlavní a největší město Litvy, které svým půvabem a atmosférou připomíná Prahu, staré město patří k nejrozsáhlejším městským jádrům v Evropě. Nocleh.


9.DEN Návštěva vodního hradu Trakai, jedinečná památka v přírodním parku nedaleko Vilniusu. Dále cesta přes Polsko do ČR.


10.DENPříjezd v ranních hodinách.

Pořadí navštívených míst může být změněno.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 6x nocleh (2lůžkové pokoje), 6x snídani, komplexní pojištění.
Cena nezahrnuje
vízum do Ruska cca 1990 Kč (vízum a povinné vízové centrum). Pas je nutné odevzdat pro zajištění víza cca 1,5 měsíce před odjezdem a není k dispozici až do odjezdu zájezdu. 1lůžkový pokoj +2.500 Kč.
Fakultativně: Návštěvu CARSKÉHO SELA s Jantarovou komnatou je nutno rezervovat již při zakoupení zájezdu (cena 890 Kč/os.). Rezervaci ruský partner však potvrdí až cca 14 dnů před zájezdem, nebude-li rezervace potvrzena, částka bude klientovi obratem vrácena.
Strava
6× snídaně
Ubytování
6× nocleh ve 2lůžkových pokojích
Nástupní místa
Praha, Pardubice, Hradec Králové, Náchod
Slevy
-