Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Maďarsko - 4 denní pobyt v Sárváru - EXCLUSIVE
20.06.2019 - 23.06.2019
cena: 7 350,- Kčobjednat
PROGRAM

1.DEN Brzy ráno odjezd ze Šumperka. Po poledni příjezd do Sárváru. Ubytování, pobyt v termálních lázních, večeře formou švédského stolu. Možnost večerního koupání. Nocleh.

2. - 3.DEN Snídaně formou švédského stolu, koupání v nejmodernějším a nejimpozantnějším termálním lázeňském areálu v Maďarsku. Večeře formou švédského stolu. Možnost večerního koupání. Nocleh.

4.DEN Snídaně formou švédského stolu, dopoledne pobyt a koupání v termálních lázních Sarvár, v popoledních hodinách odjezd domů. Příjezd do Šumperka ve večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
3× nocleh s polopenzí hotelového typu v luxusním 4* hotelu Park Inn, který je spojen s lázeňským areálem a je možné volně z hotelu procházet do lázní až do 22. hodiny, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna), pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře a průvodce.
Cena nezahrnuje
Kapesné, případné speciální procedury ve wellness centru lázní a pobytovou taxu (cca 50-60 Kč/1 noc/1 osobu).
Strava
polopenze formou švédského stolu
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Prostějov, Brno.Další dle domluvy.
Slevy
-