Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Francie - Alsasko
10.09.2019 - 12.09.2019
cena: 3 550,- Kčobjednat
Evropský Štrasburk a kouzelné Alsasko

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd ráno, příjezd do Štrasburku ve večerních hodinách. Ubytování v hotelu v 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, nocleh.

2. DEN: Po snídani návštěva Evropského parlamentu – návštěva tribuny na zasedání EP, beseda s europoslancem, odpoledne návštěva malebného městečka Riquewihr na vyhlášené vinné stezce – prohlídka vinařství, ochutnávka alsaských vín – výjimečná oblast kategorie Grand cru classé. Navečer návštěva historického města Colmar, alsaské metropole. Návrat do Štrasburku, nocleh.

3. DEN: Ráno po snídani okružní projížďka lodí, poté prohlídka centra Štrasburku, osobní volno a možnost nákupů. Po poledni odjezd domů, příjezd domů v pozdních ve večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
Dopravu luxusním klimatizovaným autobusem (WC, audio-DVD, minibar), 2× ubytování se snídaní v turistickém hotelu ve 3lůžkových pokojích se sprchou a WC (příplatek na 2lůžkový pokoj – 450 Kč/os.), komplexní cestovní pojištění, průvodce.
Cena nezahrnuje
Kapesné a vstupné (cca 20 EUR).
Strava
2x snídaně
Ubytování
2× ubytování v turistickém hotelu ve 3lůžkových pokojích se sprchou a WC (příplatek na 2lůžkový pokoj – 450 Kč/os.)
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Praha. Další podle dohody.