Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Itálie - Paganella
16.03.2020 - 23.03.2020
cena: 14 750,- Kčobjednat
Středisko Paganella leží téměř v srdci Brennerských Dolomit v nadmořské výšce 1 028 až 2 125 m.n.m. Je jedno z nejvýrazněji se rozvíjejících středisek italských Dolomit. Údolí Valle dell´Adige se svými malebnými středisky nabízí ideální lyžařskou dovolenou. Klidnějším a pohodovějším střediskem je Fai della Paganella, odkud vede lanovka přímo na vrcholy sjezdovek. V blízkém okolí najdeme i další střediska Andalo, Molveno a Cavedago.
Fai della Paganella má vysoce propracovaný systém umělého zasněžování a každodenní dokonalá upravenost sjezdovek je samozřejmostí a poskytuje lyžařům nezapomenutelné zážitky. Středisko má síť 50 km lehkých až středně těžkých sjezdovek proplétajících se lesními průseky. Na ty odvážnější čeká 1 černá sjezdovka, 15 červených a 10 modrých. Hned několik jich překonává tisícimetrové převýšení, a jsou tak velmi vyhledávané nejen pro rodiny, ale prakticky pro kohokoliv. Velmi známá je cca 5 km dlouhá červená sjezdovka s převýšením téměř 1 000 metrů. Při výhledu z vrcholku se před Vámi otevře nádherný výhled na okolní sjezdovky, na jezero Lago di Garda, horské masivy Monte Bondone a Brenta i na nemalou část údolí Adige aneb jedna z absolutně nejhezčích panoramat italských Alp. Téměř všechny lanovky byly v posledních letech nahrazené novými, přepravní kapacita vzrostla na 27 000 osob za 1 hodinu! V oblasti je k dispozici před pár lety dokončený krytý bazén „vodního a relaxačního světa“ AcquaIN, zimní stadion s kluzištěm, který na návštěvníky čeká v městečku Andalo. Národní park Adamelo - Brenta každého uchvátí svými jezery, lesy i majestátními vrcholy. Oblast nabízí ojediněle rozsáhlé možnosti sportovního i kulturního vyžití. Ti, kterým nestačí pouze skipas Paganella, mohou využít rozšířených variant jako např. Superskirama. Dopravu na sjezdovky zajišťuje místní skibus Andalo – Molveno – Cavedago – Fai della Paganella.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
6× ubytování v 3* hotelu v 2-4lůžkových pokojích s polopenzí v blízkosti dolní stanice lanovky a vleků, dopravu luxusním busem (WC , DVD, bar, klimatizace, možnost zakoupení teplých a chlazených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla) – autobus zůstává na místě po celou dobu pobytu, komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu), 6denní skipas pro oblast Paganella s možností doplatku rozšíření pro oblast Superskirama na 1 den, služby průvodce po celou dobu pobytu, pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
pobytová taxa, rozšíření skipasu na oblast Superskirama na 1 den, kapesné.

Příplatky
rozšíření skipasu na oblast Superskirama na 1 den – 700 Kč dospělí
Strava
hotelová polopenze
Ubytování
6x ubytování v 3* hotelu ve 2-4lůžkových pokojích
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno, Jeseník (v případě většího počtu klientů), další dle domluvy.
ŽÁDNÉ SVOZY A PŘESTUPOVÁNÍ !
Slevy
vlastní doprava - 1500 Kč/os., děti (do 13 let včetně) - 300 Kč, senioři nad 65 let – 200 Kč.