Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Jižní Čechy - přírodní krásy a historie
11.07.2019 - 14.07.2019
cena: 3 690,- Kčobjednat
4denní zájezd za perlami Jižních Čech

Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2019 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!

PROGRAM:
1. DEN: Odjezd v ranních hodinách, návštěva pohádkového zámku Červená Lhota, odtud do Tábora – města husitů a poté do Bechyně- procházka starým městem, nocleh.

2. DEN: Po snídani návštěva jednoho z nejznámějších a nejnavštěvovanějších zámků - Hluboká, odjezd do tajemného Šumavského podhůří, lanovkou na Kleť s krásnými výhledy až na Alpy, dále Holašovice – vesnice zapsaná do seznamu světového dědictví UNESCO. Večerní procházka po historickém centru Českých Budějovic,nocleh.

3. DEN: Výlet do srdce šumavské přírody k hraničnímu pásmu Šumavy, odpoledne návštěva zámku, městečka a parku Český Krumlov - památka UNESCO. Možnost návštěvy představení Baron Prášil v otáčivém hledišti divadla v Českém Krumlově. Nocleh.

4. DEN: Ráno přejezd do Třeboně, návštěva nedaleké Schwarzenberské hrobky. Dle času procházka po Jindřichově Hradci. Odjezd domů.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
3× ubytování ve 2-4lůžkových pokojích v hotelu turistického typu s polopenzí (příplatek za 1lůžkový pokoj 300 Kč/os.), dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), průvodce a pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře
Cena nezahrnuje
Kapesné, vstupné a pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/ 1 os).
Strava
polopenze
Ubytování
3× ubytování ve 2-4lůžkových pokojích v hotelu turistického typu (příplatek za 1lůžkový pokoj 300 Kč/os.)
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Ostatní podle dohody.