Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Česko + Německo - Českosaské Švýcarsko
14.06.2019 - 16.06.2019
cena: 3 590,- Kčobjednat
3denní putování nejen Českosaským Švýcarskem
Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2019 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!

PROGRAM:
1. DEN: V ranních hodinách odjezd do severozápadních Čech – směr Nový Bor. První zastavení bude ve Sloupu - romantická zřícenina na 33m vysokém skalním suku. Dále Nový Bor, město s bohatou sklářskou tradicí a zajímavým sklářským muzeem, dále unikátní přírodní útvar Panská skála u Kamenického Šenova, které se říká „Čedičové varhany“. Nocleh

2. DEN: Odjezd do nejkrásnější oblasti Českosaského Švýcarska, do Hřenska, kde začíná okružní naučná stezka na Pravčickou bránu se Sokolím hnízdem, po trase následuje plavba na pramicích přes Tichou soutěsku a zpět do Hřenska. Návrat na ubytování. Nocleh.

3. DEN: Odjezd údolím Labe do Drážďan, nazývaných někdy Florencií severu. Slavnostní nádvoří Zwinger, galerie evropského malířství 18. stol. – obrazárna starých mistrů, Katedrála a sídelní zámek, Bruhlská terasa, nedávno obnovený kostel Panny Marie, jehož trosky
byly donedávna ponechány jako protiválečný památník. V odpoledních hodinách odjezd domů. Návrat v pozdních večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
2× ubytování ve 2-4lůžkových pokojích v hotelu turistického typu s polopenzí (příplatek za 1lůžkový pokoj
300 Kč/os.), dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), cestovní pojištění do Německa, průvodce a pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Kapesné, vstupné a pobytovou taxu (cca 50-60 Kč/1 noc/1 osobu).
Strava
polopenze
Ubytování
2× ubytování ve 2-4lůžkových pokojích v hotelu turistického typu
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Ostatní podle dohody.