Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Rumunsko - velký okruh
03.07.2020 - 12.07.2020
cena: 13 590,- Kčobjednat
10 denní putování pannenskou přírodou, regionem Transilvánských Alp a Drákuly

PROGRAM:


1. DEN: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.


2. DEN: Návštěva proslulého „Veselého hřbitova“ (UNESCO) v Sapinté, procházka klášterním komplexem sestávajícím z lidových staveb ve vesnici Barsana. Nocleh.


3. DEN: Návštěva malovaných klášterů Voronet (UNESCO), který je též nazýván Sixtinskou kaplí východu a poklidnějšího, dřevěnou hradbou chráněného kláštera Humor (UNESCO), prohlídka jednoho z nejstarších obydlených
klášterů Moldavie, klášter Neamt, život místních popů. Nocleh.


4. DEN: Celodenní turistika v pohoří Ceahlau. Výstup k turistické chatě Fintinale. Odtud buď možnost pokračovat ve výstupu na nejvyšší vrchol Toacu (1 904 m) nebo se vydat k vodopádům Duratoidea. Nocleh.


5. DEN: Přejezd do Bikazské soutěsky (úzká silnička je sevřena až 300 m vysokými srázy), pěší výlet mezi skalními stěnami, jezero Lacu Rosu. Nocleh.


6. DEN: Biertan – impozantní opevněný gotický kostel zařazený do kulturního dědictví UNESCO. Středověké město Sighisoara (UNESCO) přezdívané „sedmihradský Norimberk“ s rodným domem Vlada Tepese Drákuly, které díky
svému starobylému rázu tvoří skvělou bránu do Transylvánie. Dojezd do oblasti u městečka Sinaia. Nocleh.


7. DEN: Horské městečko Busteni ležící v blízkosti nejvyšších útesů Evropy, výjezd lanovkou na Babele do výšky 2 200 m, nádherné skalní útvary včetně známé Babelské sfingy, několik variant túr podle náročnosti. Zpět lanovkou do Busteni. Nocleh.


8. DEN: Horské městečko Sinaja. Procházka k Sinaiskému klášteru. Dále královský zámek Peles s nádhernými bohatě zdobenými interiéry, krátký přejezd k domnělému tajemnému Drákulovu hradu Bran. Zastávka ve městě Brasov, prohlídka historického jádra s Černým kostelem. Nocleh.


9. DEN: Přejezd do pohoří Fagaraš – nejvyššího horského hřebene Karpat, procházkakolem největšího fagarašského jezera Lacul Balea. Historické město Sibiu s romantickým malebným městským jádrem, které je nyní
rychle renovováno. Odjezd do ČR.


10. DEN: Návrat do ČR v poledních hodinách
Cena zahrnuje
7× nocleh v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje), dopravu autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění á 330 Kč; vstupy; 1lůžkový pokoj +3 300 Kč
Strava
7x polopenze
Ubytování
7× nocleh v hotelu ve 2lůžkových pokojích
Nástupní místa
Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno