Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Zakarpatská Ukrajina
22.07.2019 - 27.07.2019
cena: 7 480,- Kčobjednat
6denní zájezd - Užhorod - Mukačevo - Siněvir - Koločava - vodopád Šipot

Program:
1. DEN: Odpolední odjezd z ČR, noční jízda přes Slovensko na Ukrajinu.

2. DEN: Ráno příjezd do Užhorodu, ubytování, krátký odpočinek. Pěší prohlídka Užhorodu, při níž uvidíte bustu prvního českoslovenstkého prezidenta T. G. Masaryka, od níž se procházkou po druhé nejdelší lipové aleji v evropě projdete do centra Užhorodu, kde uvidíte mimo jiné bývalou synagogu (dnes filharmonie), řecko-katolickou katedrálu i administrativní budovy postavené za dob 1. republiky. Odpoledne návštěva užhorodskéhohradu a skanzenu. Večeře, nocleh.

3. DEN: Snídaně, odjezd do Mukačeva. Návštěva Mukačevského Palanku - nejzachovalejšího hradu v celé oblasti a následně krátká prohlídka města. Přejezd do Berehova, možnost koupání v termálním bazénu (cca 180 Kč za 2 hodiny). Odjezd do hor, ubytování, nocleh.

4. DEN: Snídaně. Autobusový výlet do vesnice Koločava, návštěva muzea I. Olbrachta v místní škole, procházka po vesnici a okolí. Výlet k Siněvirskému jezeru v nadmořské výšce 989 m n. m., návrat na ubytování, večeře, nocleh.

5. DEN: Snídaně. Procházka k vodopádu Šipot, následně cestou do Užhorodu ochutnávka minerálních pramenů Poljana kvasova a Lužanskaja. Návštěva parku u sanatoria Karpaty s loveckým zámečkem knížete Schenborna. Příjezd do Užhorodu, volné odpoledne, večeře. Odjezd přes Slovensko do ČR.

6. DEN: Příjezd do ČR v dopoledních (odpoledních) hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu autobusem, 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích (v Užhorodu hotel 3*, v horách horský hotel – některé pokoje ve dřevostavbě, všechny pokoje s vlastním příslušenstvím)
Cena nezahrnuje
Vstupy, komplexní pojištění 198 Kč/os., 1lůžkový pokoj 1 200 Kč, kapesné.
Ubytování
3× ubytování ve 2lůžkových pokojích (v Užhorodu hotel 3*, v horách horský hotel
Nástupní místa
Praha, Pardubice, Hradec Králové, Svitavy, Brno. Ze Šumperka - svoz.