Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Spojené Arabské Emiráty - Omán
16.11.2019 - 24.11.2019
cena: 33 950,- Kčobjednat
ODPOČINEK A POZNÁVÁNÍ NEJEN DUBAJE
9 denní zájezd do exotické perly plné zlata + nově 1 den v Abu Dhabi

PROGRAM:

1.DEN: Ráno odlet z Prahy. Večer transfer do hotelu. Večeře. Nocleh.

2.DEN: Ráno po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach. V pozdních odpoledních hodinách možnost výletu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce do Emirates Mall (s možností lyžování na umělé sjezdovce) popř. osobní volno. Večeře. Nocleh.

3.DEN: Ráno po snídani celodenní výlet do Al Ain – průjezd po obchodní tepně Dubaje, třídě Shaikh Zayed Road, vyhlášené impozantní moderní architekturou, potom přesun do nejzelenějšího města Emirátů – Al Ain, historického centra oblasti a emirátu Abu Dhabi a nejznámější oázy arabského světa – bujné zahrady se zeleninou a datlovníky. Návštěva největšího trhu s velbloudy v Emirátech, muzea, výjezd na nejvyšší horu SAE Jebel Hafit , po cestě zpět průjezd podél hranice s Ománem. Večeře. Nocleh.

4.DEN: Ráno možnost snídaně za příplatek v 7* nejluxusnějším hotelu na světě Burj al-Arab (impozantní architektonické dílo ve tvaru plachetnice) a po snídani prohlídka hotelu, potom koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach. V odpoledních hodinách možnost výletu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce do Dubai Mall a návštěva Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa, impozantní výhled na okolí včetně umělých palmových ostrovů, ostrovy „Svět“, podvodní hotel, Marina atd., potom možnost nákupů v největším nákupním centru Dubai Mall, večerní představení Khalifa fontány. Přejezd metrem zpět na hotel. Večeře. Nocleh.

5.DEN: Po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach, potom možnost individuálního programu (nákupy, návštěva trhů atd.) popř. elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce výlet za příplatek na umělý palmový ostrov Palm Jumeraih – možnost projížďky Palm Jumeraih Monorailem za příplatek k hotelu Atlantis, návrat do hotelu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce. Večeře. Nocleh.

6.DEN: Ráno odjezd do Abu Dhabi – okružní jízda městem, největší atrakce zábavní park Ferrari Word, Emirate Palace druhý nejluxusnější hotel na světě, procházka po promenádě Corniche, Bílá pevnost, Velká mešita šejcha Zayda, nejšikmější věž na světě s názvem Capital Gate. Odpoledne návrat do Dubaje. Večeře, nocleh.

7.DEN: Po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach, odpoledne odjezd na „pouštní safari“. Průjezd džípy přes „Zlaté písečné duny“ do beduínské vesnice v srdci pouště, projížďka na velbloudech, pravá arabská večeře – barbecue při západu slunce, břišní tanečnice, malování henou, kouření vodní dýmky, možnost vyzkoušet si tradiční arabské oblečení atd. Večer návrat do hotelu. Nocleh.

8.DEN: Po snídani pěší prohlídka centra Dubaje (muzeum, palác Sheikh Saeed Al Maktoum House, tradiční beduínská vesnice, procházka po části Deira – „Zlatý trh“, trh s kořením, látkami, „Starý trh“, doky, kam dodnes proudí zboží z Indie). Ve večerních hodinách vyhlídková plavba tradiční dřevěnou lodí po „duši Dubaje“ – zálivu Creek, kolem Velké mešity, Šejkova paláce, tradičních i futuristických staveb až ke známému golfovému klubu, postavenému po vzoru opery v Sydney. Večeře. Nocleh.

9.DEN: Dopoledne možnost nákupů v centru města, procházka na rozloučenou s Dubají, individuální program, příprava na cestu domů. Odpoledne transfer na letiště. Večer odlet do Prahy. Přílet do Prahy po půlnoci.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
Letenku Praha – Dubaj – Praha včetně všech letištních a bezpečnostních poplatků, palivového příplatku, 7 nocí ve 3* hotelu s výbornou polohou v centru města ve 2lůžkových pokojích (klimatizace, TV, k dispozici střešní bazén, sauna, fitness…), 6× hotelová večeře, 7× hotelová snídaně, všechny výlety podle programu včetně 1× večeře v beduínské
vesnici, vstupy na pláž, projížďku lodí po Creeku, Dubai Museum a Sheikh Saeed Al Maktoum House, dále transfery klimatizovaným autobusem, komplexní cestovní pojištění (včetně storna zájezdu), doprovod českého průvodce po celou dobu zájezdu a pojištění pro případ úpadku (krachu) CK.
Uvedená cena je za dospělou osobu ve 2lůžkovém nebo
3lůžkovém pokoji, cenu za 1lůžkový upřesníme na vyžádání
Cena nezahrnuje
Kapesné (možnost velmi výhodných nákupů zlata, elektroniky, textilu atd.), vstupy (lyžování v Emirates Mall, vstup na Burj Khalifa, snídani v Burj al-Arab), pobytovou taxu (cca 50–60 Kč/1 noc/1 os.), jízdenky na metro, jízdenky na Palm Jumeraih Monorail, taxík popř. hromadná doprava ze stanice metra na Palm Jumeraih, transfer na letiště Praha a navýšení palivových příplatků nad rámec cestovní smlouvy.
Strava
6× hotelová večeře, 7× hotelová snídaně, 1× večeře
v beduínské vesnici
Ubytování
7 nocí ve 3* hotelu s výbornou polohou v centru města ve 2-lůžkových pokojích (klimatizace, TV, k dispozici střešní bazén, sauna, fitness…).
Nástupní místa
Praha – letiště V. Havla/Vídeň/Ostrava/Krakow. Možnost dohody účastníků na trasferu do Prahy a Šumperka.