Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Čína - perly říše středu
11.10.2019 - 22.10.2019
cena: 49 990,- Kčobjednat
NOVINKA
12denní putování za starověkými památkami, duchovními skvosty a supermoderní současností

PROGRAM:

1. DEN Sraz skupiny na letišti Praha. Odlet do Pekingu.

2. DEN Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Večer individuální volno na procházku městem či odpočinek

3. DEN Snídaně. Dopoledne prohlídka Zakázaného města – sídla panovníků dynastie Ming a Čching, kde vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne
procházka Pej-chaj parkem s prohlídkou pagody, postavené na ostrově uprostřed laguny. Prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men – náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů.

4. DEN Snídaně. Celodenní výlet k velkolepé Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6 000 km. Tato zeď, ležící zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu, sloužila původně k obranným účelům proti invazi barbarů. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka jedné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).

5. DEN Snídaně. Prohlídka Letního paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu – Mramorovou loď císařovny Cch’-si z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne procházka po Wang-Fu-Ting Road, nejrušnější třídě moderního centra Pekingu s obchodními domy.

6. DEN Snídaně. Dopoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Odpoledne prohlídka lamaistického kláštera. Jeho pět hlavních síní ztělesňuje slohovou směsici chánských, mongolských a tibetských prvků. Po večeři transfer na nádraží a odjezd lůžkovým vlakem do Xi’anu.

7. DEN Ranní příjezd do Xi’anu, hlavního města provincie Šan-si. Toto město s bohatou historií bylo hlavním městem 11 čínských dynastií a bývalo největším městem. Ve svých cestopisech se o Xi’anu zmiňuje i Marco Polo jako o výchozím bodu Hedvábné cesty pro obchodníky. Transfer do hotelu. Po snídani a krátkém odpočinku následuje prohlídka města – návštěva areálu Velké pagody divoké husy ze 4. století, prohlídka městského opevnění z raného období dynastie Ming a místní muzeum. Večeře.

8. DEN Po snídani výlet k jedné z největších turistických atrakcí celé Číny – Terakotové armádě – hliněné armádě císaře Čchin Š’chuang-tiho, významné osobnosti v čínských dějinách. Tento císař sjednotil Čínu v jednu silnou významnou říši. Hliněná armáda byla zcela náhodou objevena v roce 1974 místními rolníky. Více než 6 000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti je rozestavěno v bojovém šiku. Celá armáda byla součástí posmrtné výbavy zemřelého panovníka. Oběd. Odpoledne prohlídka vesnice Banpo – sídliště původních obyvatel před zhruba 5 000 lety. V pozdním odpoledni transfer na nádraží a odjezd lůžkovým vlakem do Šanghaje.

9. DEN Příjezd do Šanghaje v odpoledních hodinách.
Tato rychle se rozvíjející metropole východní Číny s více než 18 miliony obyvatel upoutá své návštěvníky moderní výstavbou. Transfer na hotel. Procházka po rušné třídě Nanjing s přilehlým nábřežím Bund. Projížďka po řece Huangpu. Večeře. Nocleh.

10. DEN Snídaně. Volný den s možností fakultativní návštěvy „čínských Benátek“ – města Su-čou. Město je známé svými umělými vodními kanály a zahradami. V roce 1997 byly
zdejší klasické zahrady zařazeny na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

11. DEN Snídaně. Celodenní prohlídka města. Prohlídka chrámu jadeitového Buddhy s plastikami s buddhistickými motivy. Oběd. Odpoledne procházka zahradami Yuyuan, jež byly postaveny již v 16. století a jsou centrem odpočinku pro místní obyvatele. Večeře, volný
program na prohlídku centra města. Pro zájemce fakultativně návštěva akrobatické show.

12. DEN Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
Leteckou přepravu Praha – Peking a Šanghaj – Praha s přestupem, letištní taxy, transfery letiště – hotel – letiště, 8x nocleh se snídaní v hotelu 3* - 4*, 2x nocleh v lůžkovém vlaku, program včetně veškerých transferů a vstupů, 8x oběd a 8x večeře v tradiční čínské restauraci, českého průvodce během okruhu, komplexní cestovní pojištění, pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupní vízum (vyřídíme za poplatek 2 500 Kč), fakultativní výlety nad rámec programu (Chu-tchung tour, akrobatická show, Pekingská opera, pekingská kachna, Su-čou – celkem 220 USD), pobytovou taxu a kapesné.
Strava
8x snídaně, 8x oběd, 8x večeře
Ubytování
8x v hotelu 3* – 4*, 2× nocleh v lůžkovém vlaku
Nástupní místa
Praha – letiště V. Havla/Vídeň/Ostrava/Krakow. Možnost dohody účastníků na trasferu do Prahy a Šumperka