Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Rusko - Moskva a Petrohrad
18.07.2019 - 23.07.2019
cena: 16 850,- Kčobjednat
NOVINKA!
6denní putování za historií i současností ruských metropolí

Program:

1.DEN Odlet leteckou linkou z Prahy do Moskvy. Přílet do Moskvy, ubytování, odpolední – podvečerní prohlídka Moskvy: Divadelní náměstí s Velkým divadlem, známý Arbat. Nocleh.

2.DEN Centrum Moskvy: Kreml (Trojická brána, Zbrojnice, Senát, Prezidium nejvyššího sovětu, Sjezdový palác, zvon Car, Chrámové náměstí). Rudé náměstí, Chrám Vasila Blaženého, Mauzoleum V. I. Lenina, hrob neznámého vojína, obchodní dům GUM, příp. Treťjakovská galerie. Nocleh.

3.DEN Vyhlídková plavba po řece Moskvě, poté odjezd na „Leninské hory“ dnes Vrabčí hory, Moskevská univerzita, vyhlídková terasa, Park Lužniki – patřící k největším sportovním komplexům v Evropě, známý stadion V. I. Lenina pro 100 000 diváků, klášter Novicek. Nocleh.

4.DEN Brzy ráno odjezd rychlovlakem do Petrohradu. Křižník Aurora, Petropavlovská Pevnost, Vasiljevský ostrov. Večer možnost fakultativně návštěva baletu. Nocleh.

5.DEN Odjezd lodí po Finském zálivu do Petrodvorců, kde si prohlédneme proslulý park s nejimpozantnější soustavou fontán a vodotrysků na světě, carské paláce. Po návratu katedrála Sv. Izáka, Měděný jezdec – pomník P. Velikého, Něvský prospekt s Kazaňským chrámem, chrám Kristova vzkříšení – dvojník chrámu V. Blaženého v Moskvě. Nocleh.

6.DEN Čtvrť Admirality – Palácové náměstí – svědek mnoha dramatických událostí, Zimní palác – dnes Ermitáž, jedna z nejznámějších obrazových galerií světa – prohlídka. V podvečer odlet do ČR.
Cena zahrnuje
5× nocleh (3× Moskva, 2× Petrohrad) v turistických hotelech v centrech měst se snídaní, letenka Praha – Moskva, rychlovlak Moskva – Petrohrad, letenka Petrohrad – Praha, průvodce, cestovní zdravotní pojištění, pojištění úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupy, nutné vízum do Ruska vyřídíme společně (cca 2500 Kč), loď po řece Moskvě a loď do Petrodvorců, případnou místní dopravu metrem, kapesné.
Strava
5x snídaně
Ubytování
5× nocleh (3× Moskva, 2× Petrohrad) v turistických hotelech
Nástupní místa
Praha – letiště V. Havla.