Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Moldávie - Ukrajina - Rumunsko
14.09.2019 - 23.09.2019
cena: 14 690,- Kčobjednat
NOVINKA!
10denní poznávací zájezd

Program:

1.DEN Odjezd z ČR přes Polsko, na Ukrajinu.

2.DEN Ráno příjezd do centra západní Ukrajiny, města Lvov. Prohlídka nádherného historického centra (UNESCO), Katedrála sv. Jiří, dominikánský klášter Božího těla – slouží i pro řeckokatolickou církev. Je to jedna z nejcennějších památek Ukrajiny; římskokatolická katedrála Nanebevzetí Panny Marie. Odpoledne odjezd směr na východ. Příjezd do města Kamenec Podolský – jeden ze 7 divů Ukrajiny. Starobylé město ve Chmelnické oblasti, s hlubokým kaňonem řeky Smotryč, obklopujícím střed města (chrám Nejsvětější Trojice, Radnice, římskokatolická katedrála a socha Panny Marie). Odjezd na ubytování, nocleh.

3.DEN Odjezd do Moldávie, směr Soroca – prohlídka pevnosti z 15. století, nyní kamenná, dříve dřevěná, s výhledy na Ukrajinu za řekou Dněstr. Dále přejezd do vesnice Capriana – pravoslavný klášter a bývalé sídlo moldavského biskupa. Je to nejvýznamnější poutní místo Moldávie. Kratší přejezd do hlavního města Kišiněv. Ubytování, nocleh.

4. - 5.DEN Kišiněv – nejzelenější město v Evropě, s četnými jezery, na řece Byk. Uvidíte např. Vítězný oblouk neboli Svatá Brána, Pomník vítězství – červená pyramida z pěti postavených pušek, 25 m vysoká, Katedrála Zrození páně se zvonicí na náměstí Vítězství, Národní archeologické a historické muzeum – „dědeček muzeí“,
třída Štěpána Velikého – parlament, prezident, vláda. Parky, bulváry..., Cricova – vinařské království, podzemní vinné sklepy vytesané ve skále, dlouhé více jak 60 km. Zde se vyrábí bílé i červené šampaňské. Orchei Vechi – starobylé osídlení u řeky Räut, klášter vytesaný ve skále. Klášterní areál Curcho s nejvyšší katedrálou Moldávie. Výlet do mezinárodně neuznávané Podněsterské moldavské republiky. Bender (Tighina) – město spojené s Podněstřím jen mohutným mostem přes řeku Dněstr. Je zde stará turecká pevnost, Leninova třída. Do Tiraspolu jezdí pravidelná městská doprava (od r. 1993). Tiraspol – hlavní město Podněsterské moldavské republiky, město sídlišť a reprezentačních budov podle ruského stylu. Fakultativní návštěva závodu KVINT na výrobu koňaku, ochutnávka s pohoštěním, případně podobná exkurze do likérky s výrobou Martini, vermutu... Možnost fakultativní prohlídky světoznámého fotbalového komplexu místního klubu SHERIF, s fotbalovou akademií. Vede zde důležitá dopravní tepla Kišiněv
– Oděsa.

6. - 7.DEN Odjezd na jih Moldávie do města Comrat – hlavní město turkotatarské Gaugazie s dominující katedrálou z počátku 19. století, menšina Gangazů tureckého původu. Dále Holubinka (Huluboaia) - cca 15 km od rumunské hranice, jediná vesnice v Moldavii s českou menšinou – cca 150 Čechů, Katedrála sv. Jana a místní „BASCANI“ neboli Gaganzský parlament. Cahul – lázeňské město na jihu země. Odjezd do Rumunska.

8. - 9.DEN Rumunsko – kouzelné karpatské oblasti: Sinaia – klášter, královský zámek Peles, Bran – domnělý tajemný Drákulův hrad, Brašov – historické jádro s Černým kostelem, Faragaš – nejvyšší horský hřeben Karpat. Hunedoára – hrad Corvin, největší rumunská pevnost. Nocleh.

10.DEN Časně ráno odjezd domů, přes Maďarsko a Slovensko. Návrat ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu busem, 8× ubytování (hotely, penziony – 2–3lůžkové pokoje), 8× snídani, 5× večeři, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění 363 Kč/os. Vstupy, lanovky, exkurze – ochutnávky, místní poplatky a ostatní fakultativní služby.
Strava
8× snídaně, 5× večeře
Ubytování
8× ubytování (hotely, penziony – 2–3lůžkové pokoje)
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno. Další dle domluvy.