Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Francie - Tignes
20.03.2020 - 29.03.2020
cena: 14 290,- Kčobjednat
10 denní pobytový zájezd s lyžemi v TIGNES - VAL D´ISÉRE – 2100 m!
Savojské Alpy sesvounádhernou přírodou a skvělými podmínkami pro sjezdové i běžecké lyžováníjsou jedním z nejoblíbenějších středisek lyžování.Olympijské středisko Tignesleží v nadmořské výšce 2100m, rozložené kolem horského jezera v nádherné přírodní oblasti a zároveň v srdci jednoho z nejkvalitnějších lyžařských terénů světa –„Espace Killy“. Tento prostor seskládá z Tignes, kteréje novějším střediskem, a dále z jednoho znejstarších a nejznámějších center ve Francii i ve světě –slavného Val d’Isére. Celá oblast Vám kromě modré oblohy a zářícího slunce po 300 dní v roce nabízí na 10 000 hektarech celkem 300 km perfektně upravených a velmi kvalitních sjezdovek všech obtížností, v nadmořských výškách od 1550 m do 3450 m (ledovec Grande Motte) a 52 km běžeckých tratí!Díky své poloze a nadmořské výšce zaručuje lyžování 365 dní v roce.Tignes je typickým příkladem moderního střediska zimních sportů.Je vybaveno moderními a výkonnými vleky, mezi něž patří podzemní lanovka na horu Grande Motte (délka 3,5 km, převýšení 932 m). Každoročně se zde konají závody světového poháru ve sjezdovém lyžování, lyžařské akrobacii, jízdě v boulích a na snowboardu. Tento přírodní a lyžařský ráj se dá jen těžko popsat, musí se prostě zažít.Kúplnému vyžití jsou v Tignes restaurace, bary, diskotéky, půjčovny lyží a snowboardů, sportovní prodejny, středisko první pomoci,ze sportovních aktivit jsou to především paragliding, bowling, squash, bruslení, fitness centrum, sportovní hala, stolní tenis, krytá lezecká stěna, jízda na sněžných skútrech a noční sjezdy s pochodní.Pro relaxaci po lyžování pak slouží supermoderní kryté aquacentrum Le Lagon, které nabízí vedle klasického bazénu nejrůznější vodní atrakce, např. tobogány, bazén s umělými vlnami, protiproud, vířivky, dále je možné využít saunu, lázeňské procedury apod. –cena za 1 vstup je 5,5 EUR. Lákavou nabídkou je rovněž jednodenní lyžování v oblasti tzv. Tří Údolí (Val Thorens, Meribel, Courchevel) nebo střediscích La Plagne a Les Arcs, které je rovněž v ceně rozšířeného skipassu a kam pořádáme za velmi příznivou cenu výlety naším autobusem!Plánek lyžařské oblasti je k nahlédnutí na internetu a v naší cestovní kanceláří, Lidická 18, Šumperk, (po-pá 14.00 –18.00).
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
7x ubytování ve 4-lůžkových apartmánech v Tignes, dopravu luxusním busem (WC, DVD, bar, klimatizace, možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla), komplexní cestovní pojištění (vč. pojištění storna zájezdu!), 6denní skipass pro celou oblast Super Tignes, služby průvodce po celou dobu pobytu, pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře
Cena nezahrnuje
pobytová taxa, kapesné, povlečení, vstup do aquacentra

Příplatky
polopenze turistického typu – 700 Kč/pobyt, rozšíření skipassu na oblast Espace Killy (Tignes + Val d Isére – na 6 dní) – 900 Kč (toto rozšíření zároveň umožňuje lyžování ve světoznámých oblastech Paradiski (La Plagne+Les Arcs) na 1 den + „Tři údolí“ na 1 den), ubytování ve 2-lůžkovém apartmánu typu „studio“ – 1 750Kč/os., ubytování ve 3-lůžkovém apartmánu typu „studio“ – 750 Kč/os
Ubytování
ve 4-lůžkových studiích (apartmánech) s vlastní koupelnou a WC, možnost využití kuchyňky
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno, Jeseník (v případě většího počtu klientů), ostatní podle dohody. ŽÁDNÉ SVOZY A PŘESTUPY!
Slevy
vlastní doprava – 2 000 Kč/os., děti (do 13 let včetně) – 400 Kč, senioři nad 65 let včetně – 200Kč, senioři nad 75 let včetně a děti do 4 let včetně i bez skipassu – 3 000 Kč