Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Kalábrie - Praia a Mare
28.06.2019 - 07.07.2019
cena: 8 890,- Kčobjednat
pobytový zájezd k tyrkysově modrému moři s ubytováním v piniovém parku

PROGRAM:

1.DEN: Odjezd ze Šumperka v odpoledních hodinách, přejezd přes Rakousko, Itálii.

2.DEN: Příjezd do Praia a Mare po obědě, koupání, ubytování. Nocleh.

3. - 8. DEN: Pobyt u moře, možnost celodenních výletů (Capri, Sicílie nebo Liparské ostrovy) a výletů do okolí ve večerních hodinách. Nocleh.

9.DEN: Odjezd v dopoledních hodinách průjezd Itálií a Rakouskem.

10.DEN: Dojezd do ČR, příjezd do Šumperka v dopoledních hodinách.


VILLAGIO LA MANTINERA 4*
Prázdninová vesnička leží na okraji městečka Praia a Mare a 200 m od krásné oblázkové a písečné pláže se skalními útesy vulkanického původu. Apartmány jsou umístěny ve velkém parku pinií, které vytvářejí příjemný stín. Je zde také bazén se slunečníky a vířivkami, restaurace, bar, diskotéka, amfiteátr, market, tenisové kurty, volejbalové, mini fotbalové a basketbalové hřiště. Na pláž je zajištěn odvoz hotelovým vláčkem. Pláž leží přímo naproti ostrova Dino, každý apartmán má k dispozici slunečník a 2 lehátka, možnost zapůjčení lodiček, šlapadel kajaků atd. Po celý den - ve dne (na pláži a v moři) a večer (ve vesničce) zde probíhají různé zábavné animační programy, kterých se můžete zúčastnit.

UBYTOVÁNÍ:
Apartmány, umístěné v parkové zeleni, mají vlastní vchod přes velkou terasu se zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s pohovkou, televizí, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC a fénem a dvě 2lůžkové ložnice s manželskými nebo oddělenými lůžky.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
7× ubytování v prostorných 4lůžkových prostorných apartmánech, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna), průvodce a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Kapesné, fakultativní výlety a pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/ 1 os) a kapesné.
Strava
polopenze turistického typu - 650 Kč/ osobu
Ubytování
7x ubytování ve 4-lůžkových klimatizovaných apartmánech (obývací pokoj s kuchyňským koutem a televizí, 2 pokoje, terasa, koupelna se sprchovým koutem a fénem) v novém, krásně zařízeném apartmánovém komplexu, situovaném nad romantickou zátokou. Příplatek na 2-lůžkový apartmán - 1890 Kč/ osoba, na 3-lůžkový apartmán - 890 Kč/ osoba.
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno. Další dle dohody.
Slevy
děti do 15 let - 500 Kč