Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.To nejkrásnější v rakouských Alpách
04.07.2020 - 06.07.2020
cena: 6 790,- Kčobjednat
6denní putování s lehkou turistikou

Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2020 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!


PROGRAM:

1. DEN: V časných ranních hodinách odjezd směr Rakousko – Solná komora. Jízda malebnou krajinou kolem jezer do Obertraunu. Výjezd lanovkou na Krippenstein, odtud krátká horská procházka na jednotlivé vyhlídky na Solnou Komoru a majestátní Dachstein. Dále prohlídka Hallstatu, jednoho z nejkrásnějších měst Rakouska a Solné komory („halštatská kultura“). Nocleh.


2. DEN: Odjezd krásnou krajinou Alp k jezeru Königsee a do Berchtesgadenu – proslulé Hitlerovo „Orlí hnízdo“. Dále návštěva a prohlídka Salzburku, města nazývaného pro množství památek „Římem severu“, ležícího v malebné kotlině na obou březích řeky Salzach, rodiště W. A. Mozarta. Nocleh.


3. DEN: Odjezd na nejvyšší rakouskou horskou silnici z Zell am See do Heiligenblutu přes nejkrásnější horské průsmyky v Evropě, které vedou přímo do srdce Vysokých Taur. Nezapomenutelné výhledy na Grossglockner (3798 m) a jeho ledovec Pasterze. V případě pěkného počasí možná vycházka k ledovci nebo k chatě Hofmannshutte. Odjezd směr ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
2× ubytování ve 2lůžkových turistických hotelech či penzionech v Rakousku v Solné komoře, 2× polopenzi, dopravu luxusním klimatizovaným autobusem( WC, DVD, bar – možnost zakoupení teplých a studených nápojů, polohovatelná sedadla), komplexní cestovní pojištění, průvodce, pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Kapesné a vstupné a pobytovou taxu (cca 50–60 Kč/1 noc/1 os.).
Strava
2x polopenze
Ubytování
2× ubytování ve 2lůžkových turistických hotelech či penzionech
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Další dle domluvy.
Slevy
-