Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Slovensko - za krásami slovenských hor
26.09.2019 - 29.09.2019
cena: 4 390,- Kčobjednat
4denní zájezd do oblasti - Tater, podtatranských termálů a Malé Fatry

Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2019 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!

PROGRAM:

1.DEN: Odjezd ze Šumperka směr Rožnov, Žilina, Vrátná dolina. Výjezd lanovkou na Chleb (1500m). Nocleh v oblasti Tater.

2.DEN: Ráno přejezd do Červeného Kláštora, plavba na pltích po Dunajci Pieninským národním parkem, potom Vyšné Ružbachy, Tatranská Lomnica, výjezd na Skalnaté pleso a dále na Lomnické sedlo. Nocleh.

3.DEN: Ráno Demänovská dolina, možnost prohlídky nejznámějších slovenských jeskyní, výjezd lanovkou a krátký výšlap na Chopok, koupání v termálních lázních Bešeňová. Nocleh.

4.DEN: Ráno oblast Štrbského plesa, procházka vysokohorským sportovním areálem. Po Tatranské magistrále na Popradské pleso, Tatranský cintorín. Odpoledne odjezd směr Ružomberok a do ČR. Příjezd do Šumperka ve večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
3× ubytování turistického hotelového typu v 2-3lůžkových pokojích, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), 3× polopenzi v restauraci, průvodce, pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře, komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu).
Cena nezahrnuje
Kapesné, vstupné a pobytovou taxu (cca 50-60 Kč/1 noc/1 osobu).
Strava
3x polopenze v restauraci
Ubytování
3x ubytování turistického hotelového typu ve 2-3 lůžkových pokojích
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Další dle domluvy.
Slevy
-