Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Bornholm - perla Baltu a ráj pro cykloturistiku
04.08.2020 - 10.08.2020
cena: 8 990,- Kčobjednat
7 dní aktivní dovolené na perle Baltu

Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2020 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!

Bornholm je malebný ostrov v Baltském moři, který vyniká krásnou přírodou, osobitým Skandinávským kouzlem a atmosférou, a také ideálními podmínkami pro cykloturistiku. Celý ostrov je protkán výbornou sítí cyklostezek všech obtížností v nejrůznějších terénech. Chcete-li poznat čisté skandinávské vesničky s barevnými domečky, velké písečné pláže, mořské útesy, tradiční rotundové kostelíky "rondkirkeů, větrné mlýny či ochutnat místní specialitu - uzeného sledě či lososa, kterého Vám na každém kroku nabídnou přímo z udírny, tak neváhejte a pojeďte s námi! Udělejte něco pro své tělo.

PROGRAM:


1. DEN Večer odjezd směr Sasnitz. Noční přejezd.

2. DEN Dopoledne příjezd do Sassnitzu, plavba trajektem do Ronne (cca 3,5 hod.). Kolem 16. hod. vylodění na Bornholmu, přejezd na východní pobřeží do městečka Svaneke, ubytování se, možnost procházky malebným přístavem. Nocleh.


3. DEN až 6. DEN Cykloturistika zpestřená možností koupání, návštěvy pamětihodností (pevnost Hammershus, skanzeny,kruhové kostelíky "rondkirke", větrné mlýny), ochutnávka rybích specialit či relaxace v bezstarostném ráji klidu.


7. DEN Ráno odjezd do přístavu. Trajekt Ronne - Sassnitz. Průjezd SRN , příjezd domů v pozdních večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
5× nocleh turistického typu v 4lůžkových pokojích (za 2lůžkový pokoj příplatek 1 850 Kč/os.), dále je k dispozici společná prostorná kuchyň, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), zapůjčení kola na 4 dny, trajekt Sassnitz - Ronne a zpět, průvodce, komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna) a pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Kapesné a pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/1 os.).
Ubytování
5x nocleh turistického typu v 4lůžkových pokojích (za 2lůžkový pokoj příplatek 1 850 Kč/os.
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Praha. Další dle dohody.
Slevy
-