Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Česko a Polsko
15.06.2018 - 17.06.2018
cena: 2 950,- Kčobjednat
PROGRAM:

1. DEN: V ranních hodinách odjezd směr Dobruška, Nové Město nad Metují – městská památková rezervace - náměstí s nádhernými měšťanskými domy s renesančními průčelími a podloubími, renesanční zámek s francouzskou zahradou. Dále procházka Babiččiným údolím ke Starému bělidlu a Viktorčinu splavu, k zámku Ratibořice, místa kde žila Babička Boženy Němcové. Nocleh v turistickém hotelu.

2. DEN: Dopoledne přejezd do Teplicko adršpašských skal – nejrozsáhlejší skalní komplex v ČR, procházka mezi bizarními skalami připomínající různé pohádkové i lidové postavy, plavba po jezírku, místa kde se natočilo mnoho krásných pohádek a filmových příběhů. Odpoledne město Náchod – renesanční zámek upravený barokně s bohatými sbírkami. Nocleh.

3. DEN: Po snídani Přejezd do Polska – do Klodzského výběžku. Klášter Wambierzyce – významné poutní místo nazývané Slezský Jeruzalém, Klodzsko, návštěva nově otevřeného parku miniatur – Minieuroland Klodzsko. Procházka lázeňským komplexem Ladek zdroj. Návrat ve večerních hodinách
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
2× nocleh v turistickém hotelu, 2× polopenze, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar – možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná
sedadla a klimatizace), cestovní pojištění do Polska, průvodce a pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupné, pobytovou taxu (cca 50–60 Kč/1 noc/ 1 os.) a kapesné.
Strava
polopenze
Ubytování
nocleh v turistickém hotelu
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice. Další dle dohody.