Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Gruzie - perla Kavkazu
14.08.2018 - 22.08.2018
cena: 28 850,- Kčobjednat
NOVINKA
9denní putování za přírodními a historickými skvosty Kavkazu i vyhlášenou gastronomií

PROGRAM:
1. DEN: Odlet z Prahy, přílet do Tbilisi a přesun na ubytování. Nocleh.

2. DEN: Po snídani celodenní prohlídka Tbilisi – návštěva levého břehu řeky Kury s katedrálou Sameba (sv. Trojice) a chrámem Metechi, pevnost Narikala s překrásnou vyhlídkou na celé město, prohlídka Starého města a Rustaveliho třídy, poté procházka k moderním architektonickým skvostům Tbilisi - Most míru, park Rike s divadlem a galerií a prezidentský palác. Nocleh.

3. DEN: Po snídani odjezd do města Mccheta, památky UNESCO a historické metrolole Gruzie, kostelík Džvari s magickými výhledy na město a soutok řek, katedrála Sveticchoveli a chrám Samtavro, návštěva skalního kláštera Švio-Mhgvime v blízké soutěsce. Poté přejezd do Gori – prohlídka rodného domku diktátora Stalina a pevnosti Goris-Ciche. Za městem návštěva unikátního starověkého jeskynního města Uplisciche, jehož výstavba započala již v 1. tisíciletí před naším letopočtem, a kláštera Ateni Sioni. Přesun přes Ubisi s unikátním freskovým cyklem do Kutaisi – večerní procházka, nocleh.

4. DEN: Po snídani odjezd údolím řeky Inguri vzhůru do Svanetie (UNESCO) do lůna Vysokého Kavkazu. Výjezd lanovkou na hřeben Zuruldi (2 348 m) a nenáročná túra po hřebeni na vrchol Mentaši (2 473 m) s nádhernými výhledy na vrcholy Ušby (4 700 m) a Svanský hřeben. Poté přejezd do vysokohorského střediska Mestie – procházka, navštěva některé z tradičních obranných věží. Nocleh.

5. DEN: Po snídani odjezd z Horní Svanetie zpět do oblasti Mingrelie – zastávka u neogotického zámku ve městě Zugdidi a přejezd na pobřeží Černého moře do přímořského letoviska Anaklia, kde se řeka Enguri vlévá do moře. Poté přejezd do světoznámého Bordžomi – prohlídka rozsáhlého parku s fontánami a lázeňskými domy, nocleh.

6. DEN: Po snídani přejezd do malebné horské oblasti Kazbegi. Po cestě zastávka na hradě v Ananuri, poté průjezd gruzínskou vojenskou silnicí s mnoha panoramatickými zastávkami přes středisko zimních sportů Gudauri a průsmyk Jvari (2379 m) se skvělým výhledem na mohutné pohoří Mkinvari do městečka Stepancminda na úpatí majestátní hory Kazbek (5033 m). Výjezd terénními vozy k magickému Kostelu Největější Trojice, klenotu v horách Kavkazu. Nenáročná procházka v masivu Kazbegi, návrat do Stepancmindy na gruzínský večer s ochutnávkou tradičních pokrmů, ukázkou jejich výroby a kavkazskou hudbou a tancem. Nocleh.

7. DEN: Po snídani odjezd z Kazbegi do vinorodého kraje Kachetie, „gruzínského Toskánska“. Navštěva katedrály sv. Jiří uprostřed vinic v Alaverdi, královské citadely v Gremi vypínající se mohutně nad krajinu a procházka starými uličkami ve správním městě Telavi. Navečer ochutnávka gruzínských vín v Kvareli, kde se nachází jedinečný sklep v podobě 7,5 km dlouhého tunelu raženého hluboko do masivu hlavního Kavkazského hřebene s 30 tisíci lahvemi vína. Nocleh.

8. DEN: Ráno návštěva romantického městečka Sighnaghi obehnaného hradbami a nedalekého poutního kláštera Bobde, kde je pohřbena svatá Nino, patronka Gruzie. Poté přejezd pouštní krajinou na ázerbájdžánskou hranici ke klášterním komplexům David Garedža. Odpoledne návrat do Tbilisi, nocleh.

9. DEN: Brzy ráno odlet z Tbilisi, během dne přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
Letenku Praha-Tbilisi-Praha včetně všech poplatků, 8x ubytování hotelového typu ve 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, 7× večeře, 7× snídaně, veškerou dopravu pronajatým busem dle programu, komplexní cestovní pojištění, pojištění pro případ úpadku CK, průvodce.
Cena nezahrnuje
Kapesné a vstupné
Strava
7× večeře, 7× snídaně
Ubytování
8x ubytování hotelového typu ve 2lůžkových pokojích se sprchou a WC