Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Čína a Tibet
09.10.2018 - 22.10.2018
cena: 64 990,- Kčobjednat
NOVINKA
14denní putování za starověkými památkami, duchovními skvosty, impozantní přírodou a supermoderní současností


PROGRAM:

1. DEN Sraz skupiny na letišti Praha. Odlet z Prahy do Šanghaje.

2. DEN Příjezd do Šanghaje v odpoledních hodinách. Tato rychle se rozvíjející metropole východní Číny s více než 18 milióny obyvatel upoutá své návštěvníky moderní výstavbou. Transfer na hotel. Večerní vyhlídková projížďka po řece Huangpu s impozantním panoramatem Šanghaje. Večeře. Nocleh.

3. DEN Snídaně. Celodenní prohlídka města. Návštěva starého města, návštěva Shangajského muzea, procházka po rušné třídě Nanjing s přilehlým nábřežím Bund. Večeře a pro zájemce fakultativně návštěva akrobatické show. Nocleh.

4. DEN Po snídani volný program na prohlídku centra města, odpoledne přejezd supermoderním rychlovlakem do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Večer individuální volno na procházku městem či odpočinek. Večeře, nocleh.

5. DEN Snídaně. Dopoledne prohlídka Zakázaného města – sídla panovníků dynastie Ming a Čching. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé Čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo ne přístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne procházka Pejchaj parkem s prohlídkou pagody, postavené na ostrově uprostřed laguny. Následuje prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men – náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů a tradičního trhu s čínskými gastronomickými specialitami. Nocleh.

6. DEN Snídaně. Celodenní výlet k velkolepé stavbě – Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6 000 km. Tato zeď, jež původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka jediné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek). Nocleh.

7. DEN Snídaně. Dopoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Odpoledne prohlídka Letního paláce, sídla císařů během horkého léta. V paláci najdete rozlehlé Zahrady, chrámy i Loď čistoty císařovny Cch’-si, jež je celá z mramoru. Po brzké večeři transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Lhasy.

8. DEN Celodenní cesta vlakem napříč „Střechou světa“, Tibetskou náhorní plošinou, po nejvýše položené železnici světa, která patří ke světovým technickým divům a ve svém nejvyšším bodu překonává nadmořskou výšku 5 070 m. Celá cesta z Pekingu do Lhasy v délce 4 064 km trvá 48 hodin a nabízí dechberoucí panoramata zahrnující velehory, smaragdová jezírka, budhistické svatyně, tradiční jurty,
jaky a himalájskou flóru a faunu. Nocleh v lehátkovém vlaku.

9. DEN Příjezd do Lhasy ve večerních hodinách. Večeře a nocleh.

10. DEN Po snídani celodenní prohlídka Lhasy. Navštěva posvátného paláce Potála, jenž byl v minulosti centrem duchovní i světské moci a rezidencí nejvýznamnějšího mnicha a vůdce Tibetu – dalajlámy a klášter Džókhang postavený roku 639 jako relikviář pro sochu Buddhy. Taktéž projdete poutní okruh čtvrtí Barkor. Večeře a nocleh.

11. DEN Snídaně. Pokračování v prohlídce Lhasy – prohlídka paláce Norbulinka, který od 18. století sloužil jako letní sídlo dalajlámy. Po obědě navštěva kláštera Sera, který patří mezi tři nejvýznamnějsí budhistické kláštery v Tibetu a kde můžete pozorovat zdejší mnichy při rituálních diskusích. Odpoledne návštěva tradiční tibetské rodiny. Večeře a nocleh ve Lhase.

12. DEN Snídaně. Výlet do velehor v okolí Lhasy ke smaragdovému jezeru Yamdrok-Tso, které je obklopené himalájskými velikány nad 7 000 m.n m. Navečer osobní volno ve Lhase, večeře a nocleh.

13. DEN Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

14. DEN Dopoledne přílet do Prahy.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
Leteckou přepravu Praha – Šanghaj a Lhasa – Praha s přestupem, letištní taxy, transfery letiště – hotel – letiště, 9× nocleh se snídaní v hotelu 3* – 4*, 2× nocleh v lůžkovém vlaku, vstup do Tibetu, program včetně veškerých transferů a vstupů, 2× oběd a 6× večeře v tradiční čínské restauraci, komplexní cestovní pojištění, českého průvodce a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupní vízum (vyřídíme za poplatek 2 500 Kč), fakultativní výlety nad rámec programu (akrobatická show apod.), pobytovou taxu a kapesné.
Strava
9x snídaně, 2x oběd, 6x večeře
Ubytování
9x v hotelu 3* – 4*, 2× nocleh v lůžkovém vlaku
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Ostatní podle dohody.