Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Itálie -Toskánsko a Cinque Terre
23.09.2020 - 27.09.2020
cena: 6 950,- Kčobjednat
NOVINKA

Kdo dříve koupí, ten méně platí
I v této sezóně máte skvělou možnost v naší sršní cestovce využít akční nabídky „PRVNÍ CHVÍLE“ u vybraných zájezdů – zaplaťte 50 % ceny zájezdu do 31. 3. 2020 a my Vám poskytneme slevu ve výši 4 % z jeho základní katalogové ceny!

PROGRAM:


1. DEN Odjezd ve večerních hodinách.


2. DEN Ráno příjezd do La Spezia odtud lodí po Cinque Terre (nádherné členité pobřeží s pěti vesničkami vklíněnými mezi kolmé útesy) návštěva Portovenere a hlavního města Cinque Terre Monterosso al Mare, večer
odjezd na ubytování Montecatini Therme.


3. DEN Viareggio – pláž a přímořské letovisko s možností koupání – cca 4 hod. (v případě nepříznivého počasí prohlídka města Volterra, městečko položené na vysoké plošině obklopené lávovými kopci, středověké centrum obklopené hradbami, etruské muzeum). Dále návštěva Pisy – náměstí Campo dei Miracoli se šikmou věží, katedrálou Duomo, babtiseriem a hřbitovem Camposanto). Večer městečko Luca – nejkrásnější správní středisko v Toskánsku.


4. DEN Ráno odjezd do San Gimignano – zachovalo si dokonalý středověký ráz. V poledne přejezd do Sieny – moderní město pyšnící se středověkým charakterem, atmosférou a tradicemi - prohlídka města, jeho krásných spletitých uliček, náměstí Campo, obrovské Duomo, Santa Maria della Scala. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR.


5. DEN Návrat domů v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
2× nocleh se snídaní, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, možnost zakoupení teplých i studených nápojů, polohovatelná sedadla, klimatizace), poplatky za vjezd do Pisy, komplexní cestovní pojištění, průvodce a pojištění CK proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupné 50 – 80 € lodní lístek, objekty v Pise, pobytovou taxu (50 – 60 Kč/noc/os.) a kapesné.
Strava
2x snídaně
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Olomouc. Ostatní dle dohody.