Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Norsko - fjordy, ledovce, vodopády
22.06.2020 - 30.06.2020
cena: 15 200,- Kčobjednat
NOVINKA

PROGRAM:


1. DEN Odpoledne odjezd z ČR. Tranzit přes Německo do přístavu Kiel – noční trajekt do Geteborgu (podle trajektu nocleh v kajutách).


2. DEN Přejezd do Osla, zde prohlídka muzea polární lodě Fram a Frognerova parku se sochami Gustava Vigelanda. Odjezd na ubytování.


3. DEN Procházka centrem Osla (královský palác, parlament, moderní budova radnice, moderní budova opery, která byla otevřena v roce 2008 a připomíná ledovou kru pomalu se potápějící do fjordu). Odpoledne průjezd druhým nejdelším norským údolím Hallingdalen (délka cca 200 km) do horského městečka Geilo – jednoho z nejznámějších zimních středisek. Nocleh.


4. DEN Odjezd z Geilo k nejrozsáhlejší evropské náhorní plošině Hardangervidda (cca 10 000 km²), vodopádu Vøringsfossen, fjordu Hardangefjord, který je přemostěný kilometrovým mostem Hardangerbrua, přejezd do Bergenu. Nocleh.


5. DEN Prohlídka druhého největšího norského města Bergen (centrum města, přístav Vagen, nejstarší část Bryggen se starými dřevěnými hanzovními domy i civilními obydlími z počátku 18. století se spletí průchodů, teras, schodišť a obchůdků s tradičním zbožím, pevnost Bergenhus ve tvaru hvězdice s královským sídlem Haakonshallen. Odpolední přejezd atraktivní krajinou do města Vikoyri se zastávkou u vodopádu Tvindefossen. Plavba trajektem přes Sogneford do Vangsnes, dál Cestou orlů přes Songdale do Strynu. Nocleh.


6. DEN Krátká túra na největší evropský pevninský ledovec Jostedalsbreen. Cca 2hodinová procházka horským údolím s mnoha vodopády k nejznámějšímu splazu Briksdalsbreen a dále k ledovcovému splazu Boyabreen. Návrat na ubytování.


7. DEN Odjezd na Stezku trolů, přejezd do vesničky Geiranger a k fjordu Geirangerfjorden, vodopádu Sedm sester, průjezd Silnicí orlů a po krátké plavbě trajektem výjezd „jahodovým údolím“ Valldalen až do sedla nad serpentinami Trolí stezky. Dál divokým údolím Romsdalen do města Dombas. Nocleh.


8. DEN Odjezd Gudbrandalským údolím na jih. Návštěva olympijského Lillehammeru (můstky a dějiště ZOH 1994) ležící u největšího norského jezera Mjosa. Odjezd do Osla na večerní trajekt.


9. DEN Ráno příjezd do přístavu Frederikshavn. Přejezd přes Dánsko a Německo do ČR. Příjezd v pozdních nočních hodinách.

Změna programu vyhrazena!
Cena zahrnuje
6× nocleh turistického typu, nocleh v kajutách trajektu, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar – teplé a studené nápoje), trajekty přes fjordy, průvodce, cestovní zdravotní pojištění, pojištění proti úpadku (krachu)
cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Kapesné a vstupné.
Ubytování
6× nocleh turistického typu, nocleh v kajutách trajektu
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Ostatní dle dohody.