Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Polsko - Wisla, Lázeňský a vodní park Tropicana
26.09.2020 - 28.09.2020
cena: 5 500,- Kčobjednat
Pobyt v impozantním prostředí luxusního hotelu Golebiewski ve Wisle, lázeňském městečku ležícím v srdci polských Slezských Beskyd, blízko pramene jedné z největších polských řek - Wisly. Středisko letních i zimních sportů.
Ve vodním parku Tropikana, který je součástí hotelu a tudíž je vstup v ceně pobytu si přijdete určitě na své: jsou zde vnitřní i venkovní bazény, sauny – finská, borovicová eukalyptová, solné jeskyně, ledová a sněhová jeskyně a několik bazénků s jakuzzi-vířivkami (eukalyptový, luční květy, borovicový, vápenitý, hořečnatatý, lesní...) opět vnitřní i venkovní. Mnoho různých vodních atrakcí – tobogány, mořské vlny, centrifugy, vnitřní písečné plážičky s možností stavět v písku...
Součástí hotelu jsou pro hotelové hosty stylové restaurace a kavárny, salon her , bowling,billiardy, taneční kavárna i noční klub.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
2x nocleh ve 2 i 3lůžkových pokojích hotelu Golebiewski, polopenze – snídaně a večeře formou výběru z bohatých švédských stolů, doprava luxusním klimatizovaným busem, komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna), průvodce a pojištění proti úpadku (krachu cestovní kanceláře)
Cena nezahrnuje
Kapesné, případné speciální procedury v Medical spa, pobytovou taxu 50-60 Kč/noc
Strava
polopenze formou švédského stolu
Ubytování
2x nocleh ve 2 i 3lůžkových pokojích hotelu Golebiewski
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Další dle domluvy.