Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.USA - národní parky, San Francisco, Las Vegas
06.10.2018 - 20.10.2018
cena: 49 590,- Kčobjednat
15denní putování po krásách západu USA... se vším všudy včetně poplatků

PROGRAM:

1. DEN Odlet z Prahy/Vídně, přílet do San Francisca. Nocleh.

2. DEN Prohlídka San Francisca. Lombard street - nejklikatější ulice světa. Most Golden Gate. Procházka po přístavní oblasti Fisherman´s Wharf i prudkých ulicích u Russian Hill, které jsou pro San Francisco tolik typické. Prohlídka přístavního mola Pier 39. Pro zájemce prohlídka ponorky USS Pampanito ze 2. světové války či návštěva podmořského světa. Nocleh.

3. DEN Prohlídka San Francisca. Výhled na celé San Franscisco z kopce Nob Hill a věže Coit Tower, odkud lze krásně vidět celý záliv, tzv. Bay Area a most Bay Bridge. Návštěva pitoreskní Čínské čtvrti, Japonského města a samotného centra San Francisca. Podle časového plánu možnost zapůjčení kol. Nocleh.

4. DEN Brzy ráno odjezd ze San Francisca směrem k nejkrásnějšímu z národních parků světa Yosemite NP. El Capitan – nejstrmější stěna světa. Pěší procházka k vodopádu z příznačného názvu Nevěstin závoj - Bridalveil Fall. Prohlídka Yosemitské údolí s nejvyšším 739 m vysokým vodopádem severní Ameriky - Yosemite Falls. Vyhlídka Glacier Point – panoramatický pohled na celé údolí a H Half Dome. Přejezd přes průsmyk Tioga Pass. Nocleh ve městečku Mammoth Lakes. Nocleh.

5. DEN Prohlídka vysokohorského jezera Mono Lake ozdobeného šedivě bílými vápencovými věžemi. Nocleh v okolí města Bishop.

6. DEN Ráno odjezd podél pohoří Sierra Nevada směrem k nejrozlehlejšímu národnímu parku USA - Údolí smrti – Death Valley. Navštívíme nejteplejší (až 57°C) a nejníže položený bod Severní Ameriky – Bad Water (- 86m). Příjezd do „města hříchu a -hazardu“ Las Vegas. Ubytování. Večerní prohlídka části bulváru Strip. Nocleh.

7. DEN Denní a noční prohlídka Las Vegas. Volný program.

8. DEN Brzy ráno odjezd z Las Vegas. Ubytování. Prohlídka národního parku Zion NP, pro který jsou typické hluboké kaňony a divoké říčky. Pro zájemce o náročnější pěší turistiku – výšlap na Angels Landing – výhled do kaňonu, který je opravdu andělsky krásný. Nocleh.

9. DEN Odjezd z národního parku Zion NP. Přejezd do magického Bryce Canyonu, kde se kdysi ukrýval před spravedlností bankovní lupič a vrah Butch Cassidy. Zde můžeme obdivovat načervenalé skalní věže a amfiteátry, které jsou považovány za vrcholné dílo podmanivé přírody státu Utah. Nocleh.

10. DEN Prohlídka dalšího národního parku – Capitol Reef NP. Goosenecks – vyhlídka na kaňon. Menší pěší túra k přírodnímu kamennému mostu – Hickman Bridge. Nocleh v okolí městečka Loa.

11. DEN Arches NP - místo s největší koncentrací kamenných oblouků na světě, jejichž velikost se pohybuje od přibližně 90 cm až po velikosti kolem 100 m v případě Landscape Arch. Při prohlídce uvidíme nesčetné množství těchto útvarů, např. Turret Arch, North and South Windows a nejkrásnější oblouk Delicate Arch. Balanced Rock - obrovský balvan velikosti dvoupatrového domu balancující na skalní noze. Nocleh v nedalekém městečku Moab.

12. DEN Ranní odjezd z M oabu do Natural Bridges National Monument, kde budeme moci opět obdivovat přírodní mosty – Sipapu Bridge, Kachina Bridge a O wachomo Bridge. Průjezd světoznámým a nejfotografovanějším místem amerického západu – Monumet Valley. Ubytování v okolí města Page.

13. DEN Prohlídka největší přírodní atrakce USA - Grand Canyonu. V několika místech dosahuje hloubky až 1 800 m, jeho délka čítá asi 445 km a šířka 6 - 30 km. Tuto přírodní nádheru budeme moci obdivovat hned z několika vyhlídek a přesvědčíme se, že slunce a jeho paprsky umí dělat divy. Přejezd do Las Vegas. Nocleh.

14. DEN Odlet z Las Vegas.

15. DEN Přílet do Prahy/Vídně.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
Letenku Praha/Vídeň - San Francisco, Las Vegas - Praha/Vídeň, včetně všech letištních a bezpečnostních poplatků a palivového příplatku, 13× ubytování v hotelu/motelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, veškeré přesuny minibusem dle programu, komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna), doprovod českého průvodce po celou dobu zájezdu a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Vstupné (cca 120 USD), kapesné, pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/1 os.), transfer na letiště Praha/Vídeň a navýšení palivových příplatků nad rámec cestovní smlouvy.
Ubytování
13x ubytování v hotelu/motelu ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Ostatní podle dohody.
Slevy
-