Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Francie - La Plagne
20.03.2020 - 29.03.2020
cena: 14 890,- Kčobjednat
10ti denní pobytový zájezd – Plagne Bellecote, Belle Plagne
Savojské Alpy se svou nádhernou přírodou a skvělými podmínkami pro sjezdové i běžecké lyžování jsou jedním z nejoblíbenějších středisek lyžování. Srdcem lyžařské oblasti je oblast La Plagne v masivu nejvyšší hory Evropy Mont Blancu, u města Aime, 45 km od olympijského města Albertville. Region La Plagne se skládá celkem z 10 středisek, rozložených především na severní, ale i jižní straně hory Bellecote (3 477 m), s hlavními centry Plagne Centre (1 970 m) a Plagne Bellecote (1 930 m). Celý region je považován za špičku nejen mezi francouzskými, ale i světovými lyžařskými středisky. V lyžařské oblasti La Plagne na Vás kromě modré oblohy a zářícího slunce po 300 dní v roce čeká na 215 km sjezdovek všech obtížností, 112 lanovek a lyžařských vleků, přes 90 km upravených běžeckých tratí, 2 snowparky, svah na tzv. „letmý kilometr“ a v neposlední řadě také celoroční možnost lyžování na ledovci. Lanovky jsou vedeny až do výše 3 250 m a každodenní úprava sjezdovek slibuje skvělé lyžování. Ubytovací komplex Plagne Bellecote i Belle Plagne se nachází přímo u sjezdovek ve výšce 1 930 m, resp. 2 050 m. Nezbytným doplňkem výjimečného lyžařského střediska jsou v obou místech centra společenského života - bary, restaurace, diskotéky a nechybí ani půjčovny lyží, obchody, lyžařské školy, venkovní kluziště atd. V zimním středisku Plagne Bellecote se nachází také vyhřívaný venkovní bazén, který umožňuje výbornou regeneraci po celodenním lyžování. Lákavou nabídkou je rovněž jednodenní lyžování v oblasti tzv. Tří Údolí (Val Thorens, Meribel, Courchevel), Les Arcs nebo střediska Tignes-Val d´Isére, kam pořádáme za příznivou cenu výlety naším autobusem. Technickým divem je kabinková lanovka, která Vás za pouhé 4 minuty ve výšce 380 m nad údolím přenese do dalšího známého střediska Les Arcs, které spolu s La Plagne tvoří oblast Paradiski („Ráj lyžování“) a kde si máte možnost zalyžovat! Plánek lyžařské oblasti je k nahlédnutí na internetu a v naší cestovní kanceláří, Lidická 18, Šumperk, (po-pá 14.00 – 18.00).
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
7x ubytování ve 4lůžkových apartmánech typu „divisible“ v Plagne Bellecote, event. Belle Plagne (v případě ubytování v klasických 4lůžkových studiích sleva 400 Kč/os.!), dopravu luxusním busem (WC, DVD, bar, klimatizace, možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla), komplexní cestovní pojištění (vč. pojištění storna zájezdu!), 6denní skipass pro celou oblast La Plagne, služby průvodce po celou dobu pobytu, pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
pobytová taxa, kapesné, povlečení

Příplatky
rozšíření skipassu na 6 dní na oblast Paradiski (La Plagne + Les Arcs = neomezený přístup do jedné z největších lyžařských oblastí světa!, „Ráje lyžování“) – 700 Kč, a tím zároveň zdarma lyžování ve světoznámých oblastech „Tignes-Val d´Isére“ – 1den a „Tři údolí“ – 1 den.
Ubytování
Poměrně prostorné 4lůžkové apartmány „divisible“ – velká obývací místnost oddělitelná posuvnou stěnou na 2 dvoulůžkové pokoje, oddělený kuchyňský kout, koupelna a WC, balkon. Klasická 4lůžková studia – palanda v předsíni, pokoj s roz-kládacím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon. Komplex se nachází v těsné blízkosti lanovek. Možnost ubytování ve 2lůžkovém apartmánu typu „studio“ za příplatek 900 Kč/osobu (v případě zájmu o prostornější 2lůžkový apartmán – příplatek 1900 Kč/osobu) nebo 3lůžkovém apartmánu typu „studio“ za příplatek 300 Kč/osobu. Při ubytování v 5lůžkovém apartmánu sleva 250 Kč/osobu
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno, Jeseník (v případě většího počtu klientů), další dle domluvy.
ŽÁDNÉ SVOZY A PŘESTUPOVÁNÍ !
Slevy
vlastní doprava – 2 000 Kč /os., děti (do 13 let včetně) – 600 Kč, senioři nad 65 let včetně – 600 Kč, senioři nad 75 let včetně a děti do 5 let včetně – 3 300 Kč, bez skipassu – 3 400 Kč