Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.Nizozemsko - země květin, kanálů, dřeváků a větrných mlýnů
12.04.2019 - 16.04.2019
cena: 7 190,- Kčobjednat
5denní zájezd do země, kterou nestvořil Bůh, ale Holanďané…

PROGRAM:

1. DEN Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. DEN Keukenhof – prohlídka krásného květinového parku na ploše 28 ha a výstavy květin ve sklenících, „květinove korzo“ – průvod alegorických vozů z květin. Krátká prohlídka centra města Den Haag a jeho mořských lázní Scheveningen . Nocleh.

3. DEN Po snídani odjezd do městečka Delft – exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města Den Haag – prohlídka Madurodamu – výstava miniaturního Nizozemska v poměru 1:25 m, nebo návštěva lázeňského městečka u Severního moře Scheveningen – procházka po písečných plážích. Podvečerní návštěva Rotterdamu - vyhlídková věže Euromast vysoké 185 m, kombinací výtah vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přstav a moře a půl Holanska. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. DEN Po snídani odjezd Volendam - exkurze ve výrobně dřeváků, sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička . Návštěva Amsterdamu – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a smožností zakoupení šperků za výhodné ceny. Možnost projížďky lodí po grachtech, procházka městem, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren (Vincent van Gogh, Madame Tussauds, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…). Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.

5. DEN Příjezd do ČR ve večerních hodinách.
  fotoalbum zájezdu  


Cena zahrnuje
2× ubytování v 2–3lůžkových pokojích v soukromí, 2× holandskou snídani, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), průvodce a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje
Komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna, kapesné, vstupné do objektů, projížďky lodí (cca 50€) a pobytovou taxu (cca 50-60 Kč/1 noc/1 os.).
Strava
2× snídaně
Ubytování
2× ubytování v 2–3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Praha. Ostatní podle dohody.