Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY


USA - národní parky, San Francisco, Las Vegas
07.10.2017 - 21.10.2017
15denní putování po krásách západu USA... se vším všudy včetně poplatků

PROGRAM:

1. DEN Odlet z Prahy/Vídně, přílet do San Francisca. Nocleh.

2. DEN Prohlídk ...
cena: 49 590,- Kč
objednat  

Paříž, Versailles
25.10.2017 - 29.10.2017
5denní zájezd do metropole na Seině s Eiffelovkou, Vítězným obloukem, Louvre a centra světové módy…

PROGRAM:

1.DEN: V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2.DEN ...
cena: 4 770,- Kč
objednat  

Adventní den v Bratislavě
02.12.2017 - 02.12.2017
PROGRAM:
Ráno odjezd ze Šumperka směr Bratislava, návštěva zříceniny hradu Děvín, potom prohlídka Bratislavy (Staré Město, Hrad, Michalská brána, katedrála sv. Martina, Nový most, soc ...
cena: 590,- Kč
objednat  

Adventní Vídeň
02.12.2017 - 02.12.2017
Sváteční a romantický den s vůní pečených kaštanů, svařeného vína a punče

Vánoce se blíží a advent je již za dveřmi – dopřejte si jeden romantický a slavnostní den na celosvětově ...
cena: 590,- Kč
objednat  

Adventní den v Krakově
09.12.2017 - 09.12.2017
sváteční a romantický den s vůní svařeného vína a punče na nejstarším evropském náměstí

PROGRAM:
Ráno odjezd, pěší prohlídka centra Krakowa - individuální volno k procházká ...
cena: 590,- Kč
objednat