Cestovní kancelář Šumperk - CK Hornet Tour

zájezdy lyžařské

zájezdy pobytové

zájezdy poznávací

Lasminut

Šumperk

Zájezdy

Moře

Cestovní kancelář Ing. Radim Sršeň - HORNET TOUR byla založena v roce 1998 a zaměřuje se na organizování jak běžných katalogových, tak forfaitových zájezdů (pro skupiny a kolektivy), a to dle vlastní nabídky CK i dle individuálních požadavků a zájmu skupin za výhodných podmínek a cen.

Stěžejní oblast naší činnosti tvoří poznávací zájezdy, které pořádáme do většiny evropských zemí a dále pak do Spojených arabských emirátů, USA či Karibiku. Soustředíme se především na severské země (Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltí, Island), Velkou Británii (Skotsko, Anglie, Wales), Irsko, alpské země (Rakousko, Švýcarsko, Itálie), Francii, Itálii, Maďarsko, Polsko, Řecko a Španělsko. Novinkou letošní sezóny jsou poznávací zájezdy na Balkán a na Podkarpatskou Rus.

Pobytové zájezdy pořádáme na řecký ostrov Korfu, dále také do italské Kalábrie či na Sicílii, kombinované do Spojených arabských emirátů. Již několik let pořádáme také oblíbené zájezdy do maďarských lázní, pro milovníky aktivní dovolené pak lyžařské zájezdy do Francie, především do největších a nejšpičkovějších světových středisek v tzv. „olympijské oblasti“ Savojských Alp. Novinkou letošní sezóny zejména pro milovníky jachtaření a potápění je potom organizace zájezdů na míru na Britské panenské ostrovy v oblasti Karibiku.

Dále prodáváme provizním prodejem produkty jiných cestovních kanceláří, rádi Vám zajistíme ubytování, autobusovou dopravu, letenky, trajekty a autobusové jízdenky.

Naším cílem je nabízet kvalitní zájezdy organizačně perfektně zvládnuté jak po stránce programu, ubytování, dopravy, kvality služeb průvodce, tak po stránce kulturní a společenské. Vzhledem k naší velikosti dáváme důraz na osobní přístup ke klientovi. Proto se k nám většina skupin i individuálních klientů opakovaně vrací.
 
O kvalitě cestovní kanceláře svědčí i to, že CK Hornet Tour obdržela mezi prvními koncesní listinu k provozování cestovní kanceláře (dle zákona č.159/1999Sb.) a naši klienti jsou tudíž ze zákona pojištěni pro případ úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.
 
 Na našich cestách využíváme kvalitních luxusních autobusů BOVA Magiq a BOVA Futura autobusové firmy František Hlavatý - OASA, které jsou vybaveny klimatizací, WC, audio-video-DVD systémy, kávovarem, minibarem, navigací a motory Euro 2 a Euro 3.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků CK Hornet Tour.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY


Čína - perly říše středu
11.10.2019 - 22.10.2019
NOVINKA
12denní putování za starověkými památkami, duchovními skvosty a supermoderní současností

PROGRAM:

1. DEN Sraz skupiny na letišti Praha. Odlet do Peki ...
cena: 49 990,- Kč
objednat  

Spojené Arabské Emiráty - Omán
16.11.2019 - 24.11.2019
ODPOČINEK A POZNÁVÁNÍ NEJEN DUBAJE
9 denní zájezd do exotické perly plné zlata + nově 1 den v Abu Dhabi

PROGRAM:

1.DEN: Ráno odlet z Prahy. Večer transfer do hot ...
cena: 33 950,- Kč
objednat  

Adventní Vídeň
30.11.2019 - 30.11.2019
Sváteční a romantický den s vůní pečených kaštanů, svařeného vína a punče

Vánoce se blíží a advent je již za dveřmi – dopřejte si jeden romantický a slavnostní den na celosvětově ...
cena: 650,- Kč
objednat  

Adventní den ve Wroclawi
30.11.2019 - 30.11.2019
PROGRAM:

Ráno odjezd do Wroclawi, pěší prohlídka centra Wrocławi – Rynek – wrocłavské staré trhové náměstí je druhé největší v Polsku, radnice, domy na náměstí Jeníček a Mařenka, ...
cena: 590,- Kč
objednat  

Adventní den v Bratislavě
07.12.2019 - 07.12.2019
PROGRAM:
Ráno odjezd ze Šumperka směr Bratislava, návštěva zříceniny hradu Děvín, potom prohlídka Bratislavy (Staré Město, Hrad, Michalská brána, katedrála sv. Martina, Nový most, soc ...
cena: 650,- Kč
objednat  

Adventní den v Krakově
07.12.2019 - 07.12.2019
sváteční a romantický den s vůní svařeného vína a punče na nejstarším evropském náměstí

PROGRAM:
Ráno odjezd, pěší prohlídka centra Krakowa - individuální volno k procházká ...
cena: 650,- Kč
objednat